Powered by Smartsupp

Dáždnik pre kočík Vidiamo Limo

Ochrana vášho dieťaťa pred slnečným žiarením a UV lúčmi je vždy na prvom mieste.

€47 €47 / 1 ks
Dostupnosť: Dodanie do 5 dní
Kód: 1701
Dáždnik pre kočík Vidiamo Limo

Podrobný popis

MOŽNÉ ZAKÚPIŤ LEN S KOČÍKOM!

Pretože sedadlo nemá kapucňu, navrhli sme dáždnik, ktorý môže byť pripevnený na prednú alebo zadnú časť kočíka Limo, čím sa zabezpečí lepšia ochrana.

Čierna slnečná clona Vidiamo je ideálnym riešením pre slnečné dni, poskytuje deťom tieň a chráni ich pred slnečným žiarením UVP50+.

Jeho rukoväť je tvorená dvoma flexibilnými časťami, ktoré umožňujú nakláňanie podľa potreby a ohýbanie vo všetkých smeroch, čo zvyšuje estetický vzhľad a zároveň poskytuje praktickú ochranu pred slnečným žiarením.

Adaptér na upevnenie na rám je súčasťou balenia a vďaka univerzálnym trubkám ho možno pripevniť ku kočíku na rôznych miestach.

Slúži ako ochrana pre dieťa sediace na hlavnom sedadle, pre dieťa sediace na sklopnom sedadle, alebo pre oboch súčasne, ak dáždnik umiestnite do stredu.

Jeho upevňovací systém, rovnako ako všetky doplnky Vidiamo, umožňuje umiestniť dáždnik vzadu pre hlavné sedadlo alebo vpredu pre sklopné sedadlo.

Dostupné v čiernej farbe. Slnečná clona na kočík limuzína je ideálna na ochranu vašich detí pred slnkom.

UV ochrana, nastaviteľná hore a dole pre väčšiu flexibilitu.

Slnečnú clonu je možné pripnúť na prednú a zadnú rúrku kočíka, čo vám umožní chrániť hlavné sedadlo alebo sklápacie sedadlo, prípadne oboje súčasne. Ideálne riešenie pre vytvorenie striešky na rozkladaciu sedačku.

 


 

Rozmery: 42 cm x 7 cm x 5,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: