Powered by Smartsupp

Vanička ku kočíku VIDIAMO Limo

Vo Vidiame sme ako rodičia využili naše skúsenosti. Rozhodli pre mäkký a veľmi ľahký kočík, v ktorom sme mohli dieťa nosiť všade bez budenia.

Variant:
€160
Dostupnosť: Dodanie do 5 pracovných dní Dodanie do 5 pracovných dní Dodanie do 5 pracovných dní Dodanie do 5 pracovných dní Dodanie do 5 pracovných dní Zvoľte variant
Kód: 1692/MOD 1692/ZEL 1692/CIE 1692/CER 1692/SIV Zvoľte variant
Vanička ku kočíku VIDIAMO Limo
Vanička VIDIAMO Limo (1)
Novinka

Podrobný popis

VANIČKU JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ LEN S KOČÍKOM! 

Výber ideálnej korbičky alebo vaničky pre novorodenca môže byť náročný. Môžete sa rozhodnúť pre detskú postieľku s robustnou konštrukciou, ktorá je však ťažká na prenášanie, alebo môžete preferovať menšiu a ľahšiu kočík, kde môže vaše bábätko pokojne odpočívať prvých šesť mesiacov.

Kočík Limo je ideálny pre akúkoľvek situáciu.

Kočík je možné pripevniť niekoľkými kliknutiami pomocou prackov a popruhov, ktoré vám umožňujú posúvať ho na kočíku dopredu alebo dozadu podľa vlastného uváženia, ale môže sa použiť aj ako postieľka na každodenné použitie. Skutočný kokon pre bábätko, kde sa bude cítiť bezpečne.

Vaše dieťa nemusíte budiť, stačí odstrániť kravaty, aby ste si mohli vziať kočík so sebou.

Od narodenia až do 6 mesiacov alebo 9 kíl môžete v nej bez problémov nechať spať svoje dieťa. Vďaka veľmi nízkej hmotnosti 2,1 kg sa ľahko prenáša. Dostupné v 4 farbách, ktoré ladia s vaším kočíkom Limo: čierna, benzínová modrá, uhlíkovo sivá a malinová červená. Kočík je možné použiť ako jednokočík (len korbička) alebo ako dvojkočík (skladacia sedačka sa používa na väčší alebo na nákupnú tašku).

Elegantná a útulná mäkká vanička s odnímateľnou mäkkou strechou a 20 mm hrubým matracom vám umožní vziať si dieťatko všade bez toho, aby ste ho rušili. Už si nebudete musieť klásť žiadne otázky a už nebudete musieť brať postieľku na uspávanie dieťaťa. Už žiadne obmedzenia, je len na vás, aby ste ich odstránili bez kladenia otázok.

 


 

VLASTNOSTI :

  • Odnímateľná kapucňa, dve polohy 4 popruhy a spony pre jednoduché pripevnenie korbičky na kočík
  • Odnímateľný matrac, hrúbka 20 mm
  • Dve rukoväte uľahčujú prenášanie jednou rukou
  • Odnímateľná strieška na zips, ktorá sa ľahko oblieka a vyzlieka vďaka zipsom na každej strane.
  • Strieška ide nahor, aby zakryla dieťa, alebo sa dá zložiť, aby zostalo viac otvorené.
  • Všetko je ľahko odnímateľné a umývateľné.

 


 

ROZMERY : 74 cm D x 30 cm Š x 40 cm V (výška striešky)

HMOTNOSŤ: 2 kg 100 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: