Powered by Smartsupp

Lyžičky I can - Olive green/Princess pink (Love bird/Flamingo)

Sám to zvládnem! To je príjemná pochvala pre dieťa, ktoré sa učí nové veci. Dôležitou fázou vývoja detských zručností je možnosť nezávisle preskúmavať a vyskúšať. 

€10 €5 / 1 ks
Dostupnosť: Dodanie do 4 pracovných dní
Kód: 1254
Lyžičky I can - Olive green/Princess pink (Love bird/Flamingo)

Podrobný popis

Tvorca detskej lyžičky I can si to uvedomoval veľmi dobre! Táto lyžička je nevyhnutná pre všetky deti, ktoré sa chcú naučiť jesť samy.

Lyžička I Can spoon Multigrip je patentovaný švédsky vynález z roku 2014, ktorý pomáha dieťaťu začať jesť samo. Je prispôsobená pre malé ruky a vďaka svojej nízkej hmotnosti a možnosti akéhokoľvek uchopenia, môže dieťa uchopiť lyžičku tak, ako mu bude najviac vyhovovať. Túto lyžičku dieťa môže uchopiť pinzetovo, palcom, dlaňou, priečne či precízne, čo je oveľa vhodnejšie ako uchopenie celou rukou ako umožňujú všetky ostatné detské lyžičky. Takýmto spôsobom si dieťa trénuje prsty namiesto ramena, čo umožňuje intuitívny prechod z jedenia rukami. Lyžička má otvor, ktorý umožňuje kontakt medzi palcom a ukazovákom pre zvýšenie stability uchopenia. Ak to dieťaťu bude viac vyhovovať, môže prevliecť palec alebo ukazovák cez otvor pre bezpečnejšie uchopenie. Odborníci tvrdia, že je veľmi dôležité, aby jedlo bolo od začiatku pozitívnym zážitkom. Veľa detí si tiež chce poradiť pri jedení samo. Rovnako tak jedenie samo o sebe je výbornou cestou na trénovanie motorických schopností, jedlo je teda dobrou motiváciou.

Balenie: 2 ks

Materiál: PP, TPE

Certifikácia: EN14372

Výrobca: KB Innover, SE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: