Powered by Smartsupp

Lyžičky I can - Yellow/White (Duck/Swan)

Lyžička I Can spoon Multigrip je vynikajúci švédsky patent z roku 2014, ktorý pomáha dieťaťu naučiť sa jesť samo. Je navrhnutá tak, aby vyhovovala malým rukám.

€10 €5 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1242
Lyžičky I can - Yellow/White (Duck/Swan)

Podrobný popis

Mám to pod kontrolou! Znie to dobre, však? Kľúčovým krokom v rozvoji detských zručností je schopnosť samostatne objavovať a experimentovať. Tvorca detskej lyžičky I can to vzal naozaj vážne! Táto lyžička je neoddeliteľnou súčasťou výuky samostatného jedenia pre každé dieťa. Vďaka jej ľahkosti a možnosti rôznych druhov uchopenia, môže dieťa držať lyžičku tak, ako mu to najviac vyhovuje. Dieťa môže uchopiť lyžičku pinzetovým spôsobom, palcom, dlaňou, priečne alebo presne, čo je oveľa praktickejšie ako uchopenie celou rukou, čo umožňujú všetky ostatné detské lyžičky. Týmto spôsobom dieťa cvičí prsty namiesto ramena, čo umožňuje intuitívny prechod z jedenia rukami.

Otvor v lyžičke umožňuje kontakt medzi palcom a ukazovákom pre zvýšenie stability uchopenia a ak to dieťaťu bude viac vyhovovať, môže prevliecť palec alebo ukazovák cez otvor pre bezpečnejšie uchopenie.

Odborníci tvrdia, že je veľmi dôležité, aby jedlo bolo od začiatku pozitívnym zážitkom. Veľa detí si tiež chce poradiť pri jedení samo. Rovnako tak jedenie samo o sebe je výbornou cestou na trénovanie motorických schopností, jedlo je teda dobrou motiváciou.

Balenie: 2 ks

Materiál: PP, TPE

Certifikácia: EN14372

Výrobca: KB Innover, SE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: