Powered by Smartsupp

Lyžičky I can - Grey/Midnight grey (Pigeon/Eagle)

Viem to sám! Znie to v ušiach príjemne? Dôležitou etapou vývoja detských schopností je možnosť samostatne objavovať a skúšať. Stvoriteľ detskej lyžičky I can to bral skutočne vážne! Táto lyžička je nevyhnutnosť pre všetky deti, aby sa naučili samostatne jesť.

€10 €5 / 1 ks
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1251
Lyžičky I can - Grey/Midnight grey (Pigeon/Eagle)

Podrobný popis

 Lyžička I Can spoon Multigrip je vynikajúci švédsky patent z roku 2014, ktorý pomáha dieťaťu naučiť sa jesť samo. Je navrhnutá pre malé ruky. Dieťa si môže vybrať, ako chce lyžičku držať, pretože je ľahká a umožňuje rôzne spôsoby uchopenia. Dieťa si môže lyžičku zobrať pinzetou, palcom, dlaňou, naprieč alebo presne, čo je lepšie ako držať lyžičku celou rukou ako pri ostatných detských lyžičkách. Týmto spôsobom dieťa cvičí prsty namiesto ramena, čo napomáha prirodzenému prechodu z jedenia rukami.

Lyžička má otvor, ktorý umožňuje kontakt medzi palcom a ukazovákom pre lepšiu stabilitu uchopenia a ak to dieťa uprednostní, môže prestrčiť palec alebo ukazovák cez otvor pre pevnejšie uchopenie.

Odborníci hovoria, že je veľmi dôležité, aby jedlo bolo pre dieťa zábavné a príjemné. Mnohé deti sa tiež chcú pri jedení zapojiť. Zároveň jedenie samo je skvelým spôsobom na rozvoj motoriky, jedlo je teda dobrým stimulom.

Balenie: 2 ks

Materiál: PP, TPE

Certifikácia: EN14372

Výrobca: KB Innover, SE

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: