Powered by Smartsupp

Detský penový matrac SMART BED MAXI

Kvalitný detský matrac je základným stavebným kameňom detskej postieľky. Detský penový matrac SMART BED MAXI je ideálnou voľbou, ktorá zabezpečuje pohodlie a bezpečnosť pre vaše dieťa.

€179
Dostupnosť: Skladom
Kód: 888
Detský penový matrac SMART BED MAXI

Podrobný popis

Kvalitný detský matrac je neoddeliteľnou súčasťou vybavenia detskej izby. Detský penový matrac SMART BED MAXI je ideálny pre detskú rastúcu postieľku Smart bed v jej najväčšej verzii MAXI a je skvelým pomocníkom pre kvalitný spánok, ale aj pre hranie alebo odpočívanie vášho dieťaťa. Je určený pre deti vo veku od 3 do 10 rokov.

Matrac je vyrobený z polyuretánu s hustotou 35 kg/m3, čo zaručuje jeho kvalitu, pohodlie a ľahkú manipuláciu. Vďaka prieduchom v rošte postieľky je zabezpečená dobrá cirkulácia vzduchu, čo predlžuje životnosť matraca a zabezpečuje jeho hygienickosť. Antialergické a antibakteriálne vlastnosti matraca podporuje odnímateľný poťah ALOE VERA. Penový matrac je navyše chránený stretchovým bavlneným návlekom, čo uľahčuje navliekanie vrchného ALOE VERA poťahu. Poťah matraca obsahuje po stranách mriežku, ktorá zabezpečuje extra priedušnosť matraca.

Dlhšiu životnosť matraca zabezpečíte pravidelným otáčaním každý mesiac - tým sa záťaž rovnomerne rozloží po celej ploche matraca a predídete tak prehybom alebo preležaniu v miestach konštantného zaťažovania. Pravidelné vetranie a vystavovanie slnku tiež pomáhajú. Výška matraca je 10 cm.

Na matrac odporúčame plachtu MAXI zo 100% bavlny, ktorá na neho perfektne sadne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: