Powered by Smartsupp

Detský penový matrac SMART BED MINI

Detský matrac MINI určený pre najmenšiu verziu postieľky SMART BED 60/72 (vhodný maximálne do 6 mesiacov) s výplňou vyrobenou z PUR peny.

€75
Dostupnosť: Skladom
Kód: 882
Detský penový matrac SMART BED MINI

Podrobný popis

Detský penový matrac SMART BED MINI

Kvalitný detský matrac je neoddeliteľnou súčasťou výbavy detskej izby. Detský penový matrac SMART BED MINI 60/72 je ideálny pre detskú rastúcu postieľku Smart bed v jej najmenšej verzii MINI a je skvelým pomocníkom pre kvalitný spánok. Je určený pre deti od narodenia do približne 6 mesiacov.

Matrac je vyrobený z polyuretánu s hustotou 35 kg/m3, čo zaručuje jeho kvalitu, pohodlie a ľahkú manipuláciu. Vďaka prieduchom v rošte postieľky je zabezpečená dobrá cirkulácia vzduchu, čo predlžuje životnosť matraca a zabezpečuje jeho hygienickosť. Antialergické a antibakteriálne vlastnosti matraca podporuje odnímateľný poťah ALOE VERA. Penový matrac je navyše chránený stretchovým bavlneným návlekom, čo uľahčuje navliekanie vrchného ALOE VERA poťahu. Návlek matraca obsahuje po stranách mriežku, ktorá zabezpečuje extra priedušnosť matraca.

Dlhšiu životnosť matraca zabezpečíte pravidelným otáčaním každý mesiac - tým sa záťaž rovnomerne rozloží po celej ploche matraca a predídete tak prehybom alebo preležaniu v miestach konštantného zaťažovania. Pravidelné vetranie a vystavovanie slnku tiež pomáhajú.

Na matrac odporúčame plachtu MINI zo 100% bavlny, ktorá na neho perfektne sadne.

 


 

Podrobnosti:

Rozmer matraca : 60 × 71 cm(pre veľkosť 60), 72 × 72 cm(pre veľkosť 72)

Výška matraca: približne 7 cm.

Materiál výplne: odľahčená PUR pena N30 35kg/m3 v stretchovom bavlnenom návleku.

Materiál poťahu: polyester s výťažkom aloe vera, 3D pás po obvode pre zabezpečenie lepšej priedušnosti, odnímateľný zipsom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: