Powered by Smartsupp

Detský penový matrac SMART BED MIDI

Detský matrac MIDI určený pre strednú verziu postieľky SMART BED 60/72 (vhodný maximálne do 3 rokov) s výplňou vyrobenou z PUR peny.

€89,90
Dostupnosť: Skladom
Kód: 885
Detský penový matrac SMART BED MIDI

Podrobný popis

Detský penový matrac SMART BED MIDI

Kvalitný detský matrac je kľúčovou súčasťou vybavenia detskej izby. Detský penový matrac SMART BED MIDI 60/72 je ideálny pre detskú rastúcu postieľku Smart bed v jej strednej verzii MIDI a je skvelým pomocníkom pre kvalitný spánok. Je určený pre deti od narodenia do 3 rokov.

Matrac je vyrobený z polyuretánu s hustotou 35 kg/m3, čo zaručuje jeho kvalitu, pohodlie a ľahkú manipuláciu. Vďaka prieduchom v rošte postieľky je zabezpečená dobrá cirkulácia vzduchu, čo predlžuje životnosť matraca a zabezpečuje jeho hygienickosť. Antialergické a antibakteriálne vlastnosti matraca podporuje odnímateľný poťah ALOE VERA. Penový matrac je navyše chránený stretchovým bavlneným návlekom, čo uľahčuje navliekanie vrchného ALOE VERA poťahu. Návlek matraca obsahuje po stranách mriežku, ktorá zabezpečuje extra priedušnosť matraca.

Dlhšiu životnosť matraca zabezpečíte pravidelným otáčaním každý mesiac - tým sa záťaž rovnomerne rozloží po celej ploche matraca a predídete tak prehybom alebo preležaniu v miestach konštantného zaťažovania. Pravidelné vetranie a vystavovanie slnku tiež pomáhajú.

Na matrac odporúčame plachtu MIDI zo 100% bavlny, ktorá na neho perfektne sadne.


 

Podrobnosti:

Rozmer matraca : 60 × 120 cm(pre veľkosť 60), 72 × 120 cm(pre veľkosť 72),

Výška matraca: Približne 7 cm.

Materiál výplne: odľahčená PUR pena N30 35kg/m3 v stretchovom bavlnenom návleku.

Materiál poťahu: polyester s výťažkom aloe vera, 3D pás po obvode pre zabezpečenie lepšej priedušnosti, odnímateľný zipsom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: