Powered by Smartsupp

Ergonomický detský nosič Love Radius Hoodie Carrier (Athletic grey)

Love Radius (predtým známe ako Je Porte Mon Bébé) predstavuje inovatívny ergonomický nosič Hoodie Carrier, ktorý je určený pre štyri ročné obdobia. Umožňuje nosenie detí vpredu a na boku od narodenia do hmotnosti 20 kg a od 6 mesiacov aj na chrbte.

€115
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1293
Ergonomický detský nosič Love Radius Hoodie Carrier (Athletic grey)
Ergonomický nosič Love Radius Hoodie Carrier (Athletic grey)
Tip

Podrobný popis

Fyziologický nosič Hoodie Carrier, ktorý vznikol v dielni Love Radius, je mäkký ergonomický nosič, ktorý rešpektuje fyziologickú polohu dieťaťa a zároveň ponúka použiteľnosť, pohodlie a bezpečnosť. Spája v sebe odolnosť a podporu najobľúbenejšieho francúzskeho nosiča Love Radius Physio Carrier, jednoduchosť a neformálnosť mikiny a jemnosť a pružnosť šatky Love Radius Original. Nosič Love Radius Hoodie Carrier sa odlišuje od ostatných vďaka praktickým vychytávkam, ako je napríklad praktická kapucňa.

Výhody nosiča Love Radius Hoodie Carrier:

Nosič Hoodie Carrier je navrhnutý tak, aby sa prispôsobil všetkým podnebiam a situáciám vďaka priedušnému materiálu, ktorý bol prvýkrát použitý na detský nosič. Používa 3D technológiu látky Cotton OekoTex100 pre všetky 4 ročné obdobia, ktorá zabezpečuje dieťaťu pohodlný pocit ako v šatke vďaka pružnosti a jemnosti.

Masívne polstrovanie na popruhoch a bedrovom páse a možnosť prekrížiť ramenné popruhy poskytujú jedinečné pohodlie. S voliteľným odnímateľným príslušenstvom Booster, ktoré zahŕňa vyberateľný vankúšik pod zadoček a polstrovaným valčekom pod hlavičku, môžete v nosiči Hoodie Carrier nosiť novorodenca rešpektujúc jeho fyziológiu.

Môžete tiež nosiť väčšie zvedavé dieťa na chrbte s použitím vankúšika pod zadoček, čím zvýšite jeho polohu na Vašom chrbte a bude môcť pozerať ponad Vaše plece a jeho pohľad nebude blokovať Váš chrbát. Bočné popruhy umožňujú presné nastavenie nosiča zohľadňujúc vek dieťaťa. To tiež pomáha dieťaťu lepšie podoprieť kolená a umožňuje lepšie podsadiť panvu pre široký a pohodlný sed dieťaťa.

Dvojitá kapucňa pre podporu hlavičky malého alebo spiaceho dieťaťa s uchytením gumičkami na ramenné popruhy. Vnútorná vrstva z priedušnej sieťoviny, vonkajšia odopínateľná vrstva z mäkkého bavlneného úpletu. Bezpečnostné gumičky na prackách. Pri vývoji sa v Love Radius zamerali na vytvorenie jednoduchého a rafinovaného nosiča. Kompatibilný s doplnkovým príslušenstvom Boster rovnako ako obľúbený nosič Love Radius Physio Carrier.

Vyskúšajte ho a zamilujte si ho.


 

Podrobnosti: 

Materiál: vonkajšia a vnútorná vrstva sú z bavlny a elastanu, sieťka je 100% polyester

Je vhodný od narodenia s použitím doplnkového príslušenstva Booster (od 3,5 kg) až do približne 36 mesiacov (20 kg)

Všetky produkty Love Radius (JPMBB) sú uznané medzinárodným inštitútom International Hip-Displasia Institute (IHDI) ako vhodné pre zdravý vývoj bedrových kĺbov bábätiek.

Inštruktážne video https://www.youtube.com/watch?v=cVaNwHzQ6rg

Výrobca: Love Radius, FR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: