Powered by Smartsupp

Ergonomický nosič Love Radius Physio Carrier Black-Black/Black-Iris/Safari-Olive

Love Radius uvádza nosič PhysioCarrier, ktorý je vhodný pre nosenie detí vpredu a na boku od narodenia do 20 kg a od 6 mesiacov aj na chrbte. 

Variant:
€125
Dostupnosť: Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 1284/BLA 1284/BLA2 1284/SAF Zvoľte variant
Ergonomický nosič Love Radius Physio Carrier Black-Black/Black-Iris/Safari-Olive
Ergonomický nosič Love Radius Physio Carrier (Black/Black/Black)
Tip

Podrobný popis

Love Radius uvádza nosič PhysioCarrier, ktorý je ergonomický a zabezpečuje pohodlie dieťaťa v každom ročnom období. Nosič rešpektuje fyziologickú polohu dieťaťa a má všetky funkcie, ktoré potrebujete, aby ste mohli nosiť svoje dieťa s pohodlným pocitom. Nosič obsahuje prvky predchádzajúcich nosičov, ako je slávne vrecko z hybridnej šatky Love Radius Original a napodobneninu kože z bezuzlového nosiča Love Radius Little baby wrap without a knot. Nosič je vhodný pre nosenie detí vpredu a na boku od narodenia do 20 kg a od 6 mesiacov aj na chrbte. Všetky výrobky Love Radius (JPMBB) sú uznané medzinárodným inštitútom International Hip-Displasia Institute (IHDI) ako vhodné pre zdravý vývoj bedrových kĺbov bábätiek.

Výhody nosiča Love Radius Physio Carrier:

Nosič Physio Carrier od Love Radius je ergonomický a zabezpečuje pohodlie dieťaťa v každom ročnom období. Nosič sa prispôsobí všetkým podnebiam a situáciám vďaka vyhŕňaciemu otvoru na odvetranie, ktorý umožňuje sledovať pozíciu dieťaťa v nosiči a zabezpečiť fyziologické držanie tela. Nosič má masívne polstrovanie na popruhoch a bedrovom páse a možnosť prekrížiť ramenné popruhy, čo poskytuje jedinečné pohodlie. S voliteľným odnímateľným príslušenstvom Booster, ktoré zahŕňa vyberateľný vankúšik po zadoček a polstrovaným valčekom pod hlavičku, môžete v nosiči Physio Carrier nosiť novorodenca rešpektujúc jeho fyziológiu. Môžete tiež nosiť väčšie zvedavé dieťa na chrbte s použitím vankúšika pod zadoček, čím zvýšite jeho polohu na Vašom chrbte a bude môcť pozerať ponad Vaše plece a jeho pohľad nebude blokovať Váš chrbát. Bočné popruhy umožňujú presné nastavenie nosiča podľa zohľadňujúc vek dieťaťa. To tiež pomáha dieťaťu lepšie podoprieť kolená a umožňuje lepšie podsadiť panvu pre široký a pohodlný sed dieťaťa. Nosič má predné zrkadielko, ktoré je užitočné na sledovanie dieťaťa, keď ho nosíte na chrbáte. 


 

Nosič PhysioCarrier od Love Radius je vyrobený z vonkajšej a vnútornej vrstvy 100% bavlny, sieťky 100% polyesteru, ramenných popruhov a bedrového pásu bavlny. Všetky výrobky Love Radius (JPMBB) sú uznané medzinárodným inštitútom International Hip-Displasia Institute (IHDI) ako vhodné pre zdravý vývoj bedrových kĺbov bábätiek. Otestujte tento nosič a zamilujte si ho.

Výrobca: Love Radius, FR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: