Powered by Smartsupp

Ergonomický nosič Love Radius Hoodie Carrier (Flannel grey)

Love Radius (pred tým Je Porte Mon Bébé) uvádza pokrokový ergonomicky nosič Hoodie Carrier pre 4 ročné obdobia na nosenie detí vpredu a na boku od narodenia do 20 kg, od 6 mesiacov aj na chrbte. 

€115
Dostupnosť: Skladom
Kód: 1296
Ergonomický nosič Love Radius Hoodie Carrier (Flannel grey)

Podrobný popis

Fyziologický nosič Hoodie Carrier sa zrodil v dielni Love Radius ako mäkký ergonimický nosič, ktorý rešpektuje fyziologickú polohu dieťaťa, použiteľnosť, pohodlie, bezpečnosť. Kombinuje sa v ňom odolnosť a podpora najobľúbenejšieho francúzskeho nosiča Love Radius Physio Carrier + jednoduchosť a neformálnosť mikiny + jemnosť a pružnosť šatky Love Radius Original. Vďaka šikovným vychytávkam ako je napríklad praktická kapucňa sa nosič Love Radius Hoodie Carrier líši od všetkých ostatných.

Výhody nosiča Love Radius Hoodie Carrier:

Nosič Hoodie Carrier od Love Radius je vyrobený z priedušného materiálu s 3D technológiou látky Cotton OekoTex100, ktorý zabezpečuje pohodlie dieťaťa v každom ročnom období. Materiál je pružný a jemný, čo umožňuje dieťaťu pohodlný pocit ako v šatke. Nosič má masívne polstrovanie na popruhoch a bedrovom páse a možnosť prekrížiť ramenné popruhy, čo poskytuje jedinečné pohodlie. S voliteľným odnímateľným príslušenstvom Booster, ktoré zahŕňa vyberateľný vankúšik pod zadoček a polstrovaný valček pod hlavičku, môžete v nosiči Hoodie Carrier nosiť novorodenca rešpektujúc jeho fyziológiu. Môžete tiež nosiť väčšie zvedavé dieťa na chrbte s použitím vankúšika pod zadoček, čím zvýšite jeho polohu na Vašom chrbte a bude môcť pozerať ponad Vaše plece a jeho pohľad nebude blokovať Váš chrbát. Bočné popruhy umožňujú presné nastavenie nosiča zohľadňujúc vek dieťaťa. To tiež pomáha dieťaťu lepšie podoprieť kolená a umožňuje lepšie podsadiť panvu pre široký a pohodlný sed dieťaťa. Nosič má dvojitú kapucňu pre podporu hlavičky malého alebo spiaceho dieťaťa s uchytením gumičkami na ramenné popruhy. Vnútorná vrstva z priedušnej sieťoviny, vonkajšia odopínateľná vrstva z mäkkého bavlneného úpletu. Bezpečnostné gumičky na prackách zabezpečujú, že sa nosič nerozopne. Pri vývoji sa v Love Radius zamerali na vytvorenie jednoduchého a rafinovaného nosiča. Nosič Hoodie Carrier je kompatibilný s doplnkovým príslušenstvom Booster rovnako ako obľúbený nosič Love Radius Physio Carrier. Nosič je vhodný od narodenia s použitím doplnkového príslušenstva Booster (od 3,5 kg) do cca 36 mesiacov (20 kg). Všetky výrobky Love Radius (JPMBB) sú uznané medzinárodným inštitútom International Hip-Displasia Institute (IHDI) ako vhodné pre zdravý vývoj bedrových kĺbov bábätiek.


 

Inštruktážne video https://www.youtube.com/watch?v=cVaNwHzQ6rg

Výrobca: Love Radius, FR

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: