Powered by Smartsupp

IGLU Detská Súprava Soft Play - Rohový pásový pás

Zažite dobrodružstvo inšpirované Montessori, ktoré rozvíja predstavivosť a zvedavosť. Hracia sada Corner Crawler je navrhnutá pre mladých prieskumníkov a poskytuje bezpečné a zaujímavé prostredie na skúmanie, lezenie a plazenie.

Variant:
€149
Dostupnosť: Skladom 5-8 dní Skladom 5-8 dní Zvoľte variant
Kód: 2136/BIE 2136/MUL Zvoľte variant
IGLU Detská Súprava Soft Play - Rohový pásový pás

Podrobný popis

Podporuje telesnú aktivituPoskytuje stimuláciu zmyslovZaisťuje hodiny zaujímavého a tvorivého hrania

IGLU Detská Súprava Soft Play - Rohový pásový pás je ideálna Montessori hračka pre batoľatá, ktorá podporuje samostatnosť a senzorické objavovanie.

Materiály vysokej kvality Bloky IGLU Soft sú vyrobené z odolnej, 100% recyklovateľnej peny vysokej kvality s uzavretou bunkovou štruktúrou - sú mäkké a veľmi ľahké. Sú potiahnuté odolnou syntetickou ekokožou. Tvary sú robustné, príjemné na dotyk, jednoduché na údržbu, dobre si udržujú tvar a boli testované na prítomnosť škodlivých látok.

Výrobky IGLU sú označené CE podľa smernice EÚ 88/378/EHS: Bezpečnosť hračiek, čo znamená, že sú pre batoľatá úplne bezpečné.

Vyrobené firmou IGLU, IGLU je tu, aby viedla a inšpirovala:

‍♀️ Pohyb a motorické zručnosti ( plazenie , lezenie , balansovanie )

Rozvoj priestorového vedomia a kreativity

Zlepšenie koordinácie a sebaistoty

Podporuje logické myslenie a skúmanie

Objavovanie geometrických tvarov a jasných farieb

Rozvíja nápaditú hru a inovácie

Zvyšuje sociálne zručnosti a interakciu

Jemné, hladké tvary IGLU sú ako priatelia na rozvoj širokého spektra pohybov a motorických zručností u detí. Rôzne tvary pomáhajú deťom zlepšiť ich koordináciu a motorické zručnosti – od pohybu prstami až po plazenie, lezenie a objavovanie výšok.

Zdieľanie radosti so súrodencami, priateľmi a kamarátmi zlepšuje sociálne zručnosti tým, že podporuje rozhovory a interakciu.

Spolupráca s rodičmi alebo kamarátmi vedie k rýchlemu učeniu a objavovaniu fascinujúcich geometrických tvarov a živých farieb. Nekonečná kombinácia tvarov je ako poklad na vytváranie nápaditých svetov – hradov, pevností a ďalších.

Ako deti rastú, tieto tvary sa menia na úžasné nástroje. Stavanie prekážkových dráh, hranie hier a zdolávanie schodov k posteliam alebo stoličkám – možnosti sú nekonečné. Dokonca aj domáce zvieratá sa zapájajú do zábavy, používajú tvary ako hračky.

IGLU odporúčané fyzioterapeutmi

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: